JAK TO DZIAŁA?

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Nie, telefon może znajdować się na przykład w torebce lub gdzieś w klasie. Ważne jest, aby odbiornik był podłączony do telefonu przez Bluetooth.

Odległość jest nieograniczona. Połączenia są możliwe również z innego kraju, rozmówcę w słuchawce słychać bardzo dobrze.

Nie, przy prawidłowym założeniu niewidoczne słuchawki nie wypadną, nawet gdy głowa jest przechylona.

Nie, niewidoczne słuchawki są całkowicie nieszkodliwe dla ludzkiego ucha. Niewidoczne słuchawki leżą na błonie bębenkowej i odbijają dźwięk do ucha.

Nie, tylko Ty słyszysz dźwięk z mikrosłuchawek. Niewidoczne słuchawki działają na zasadzie indukcji elektromagnetycznej – to nie jest głośnik.

Tak, zarówno mikrosłuchawki, jak i nanosondy działają jak klasyczne słuchawki. Możesz słuchać nagrań audio lub piosenek.

Niewidoczne słuchawki nie wymagają ładowania. Wystarczy ładować nadajnik.

Po pełnym naładowaniu nadajnik działa przez 4-6 godzin. Aby lepiej wykorzystać mikrosłuchawki, zawsze zalecamy maksymalne naładowanie przed użyciem.

Tak, inne umieszczenie nadajnika nie jest zalecane. Nadajnik powinien znajdować się jak najbliżej niewidocznej słuchawki, aby uzyskać lepszą jakość dźwięku.

Tak, mikrosłuchawki można sparować z dowolnym urządzeniem obsługującym funkcję Bluetooth i odtwarzać dźwięk – działają jak słuchawki Bluetooth.